Trápí Vás Bolest kolene?

Bolest kolene je častým příznakem onemocnění kolenního kloubu nebo jeho poškození následkem úrazu. Velice často mají bolesti kolen lidé trpící artrózou nebo lidé, kteří své klouby přetěžují například při sportu.

Ovšem jednoznačně nejčastější příčinou neúrazové bolesti kolena je artróza. Chronicky bolavé koleno nebo bolavá kyčel jsou velmi často prvním upozorněním, že artróza je tady.

Artróza je jedním z nejčastějších onemocnění vůbec. Uvádí se, že trápí až 70% lidí po padesátce. Ale velmi časté jsou projevy artrózy již kolem třicátého roku věku.

Artróza se nejčastěji začíná projevovat v tzv. váhonosných kloubech (kloubech, které nesou nejvíce tělesné váhy). Těmi josu právě kyčle a kolena.

Při artróze dochází v kloubu k poškození a úbytku kloubní chrupavky, následkem čehož klouby bolí, nejdříve při pohybu, později při větším poškození, potom i v klidu.

Pomoci bojovat s těmito příznaky se snaží tzv. chondroprotektiva. Jak už název napovídá, jde o přípravky, které mají za cíl doplňovat a obnovovat kloubní chrupavku.

Flextor je doplněk stravy s obsahem účinných látek pro komplexní podporu kloubů. Obsahuje chondroitin, glukosamin, msm, boswellii, bromelain, kolagen a vitamín C. Všechny tyto látky jsou obsaženy ve Flextoru ve vysoké koncentraci.

Flextor je v ČR unikátní kloubní výživa obsahující 7 účinných látek pro zmírnění bolesti a ochranu Vašich kloubů.


Pokud Vás trápí bolesti kolen, vyzkoušejte Flextor Více o Flextoru >>>

Flextor je vhodný:

  • pro šlachy a vazy
  • při zátěži kloubů, pro
    seniory, pro sportovce
  • komplexní péče o klouby
  • k dlouhodobému užívání
Více informací o Flextoru >>>